Zapisz się do naszego Newslettera:

Ceny w myjniach samochodowych

Samochód jest jednym z częściej stosowanych środków transportu. Korzystamy z niego w życiu prywatnym i zawodowym co sprawia, że często nie tylko służy do przemieszczania się z miejsca na miejsce, ale także stanowi wizytówkę nas jako pracowników i firmy, w której pracujemy. Jeżeli nasz zawód lub inne okoliczności sprawiają, że spędzamy dużo czasu za kółkiem, pragniemy zadbać o komfort, czystość oraz ładny wygląd samochodu. Wiele razy zdarza się jednak tak, że zwyczajnie nie mamy czasu na wyczyszczenie i dokładne umycie samochodu. Wówczas pojawia się rozwiązanie tego problemu – myjnia samochodowa.

Jeżeli zależy nam na korzystnym wyglądzie zewnętrznym a lusterka i karoseria nie są uszkodzone, możemy skorzystać z usług myjni automatycznej. Jeżeli jednak zależy nam na czystości wewnątrz samochodu oraz dobrym wyglądzie zewnętrznym albo też lusterka są poluzowane lub karoseria posiada rysy i inne uszkodzenia, doskonałym rozwiązaniem okaże się myjnia ręczna.

Podstawowym czynnikiem mającym wpływ na cenę mycia samochodu jest niewątpliwie jego wielkość. Za umycie samochodu osobowego zapłacimy najmniej, a za wyczyszczenie busa najwięcej. Równie ważna jest myta część i czas, który pracownik myjni musi poświęcić na wykonanie konkretnej czynności. Za jednorazowe umycie karoserii zapłacimy od 17 do 46 zł. W tej usłudze fundamentalne znaczenie ma wielkość pojazdu. Czyszczenie felg będzie kosztowało od 20 do 40 zł. Za konserwację uszczelek zapłacimy między 5 a 10 zł. Zimą przyda się również zabezpieczenie zamków przed mrozem, za co zapłacimy do 5 zł.Równie ważne jest mycie i czyszczenie wnętrza samochodu. Najdroższe jest pranie tapicerki, które może kosztować w granicach 100 do 150 zł, jednak jego efekty są widoczne i odczuwalne. Za odkurzenie wnętrza samochodu wraz z bagażnikiem zapłacimy od 14 do 17 zł. Również popularne jest mycie szyb, które kosztuje od 10 do 25 zł. Można również zdecydować się na nabłyszczenie elementów plastikowych, które kosztuje do 20 zł.

Skorzystanie z usług myjni samochodowej pozwoli oszczędzić czas i uczynić nasz samochód efektowną wizytówką. Czysty i ładny pojazd to nie tylko powód do dumy, ale również poczucie komfortu.

Smileys

:confused::cool::cry::laugh::lol::normal::blush::rolleyes::sad::shocked::sick::sleeping::smile::surprised::tongue::unsure::whistle::wink:

2000 znaków do wykorzystania

Antispam Odśwież/zmień obrazek Wielkość liter jest rozróżniana

Reklama

Chcesz być na bieżąco?
Znać aktualne ceny usług?

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Zapisz się do newslettera

cennik-uslug on Facebook